Внимание! Событие на этой странице не актуально

Тренування з бігу у Дніпрі

Тренування з бігу у Дніпрі


1 квітня стартувала серія відкритих (абсолютно безкоштовних) тренувань з бігу в Дніпрі! 
В перший день квітня на Фестивальному причалі збирається увесь біговий рух Дніпра, тож не пропустіть! 

Усі бігуни розділяться на групи за досвідом: початківці, середній рівень та профі, що будуть готуватися до Interpipe Dnipro Half Marathon 2017, який відбудеться 28 травня 2017 року.

А серед тренерського складу будуть:

  • Марина Філатова - засновниця Start Dnipro, Президент Федерації легкої атлетики м.Дніпро, марафонець та ідейний натхненник бігового руху Дніпра.
  • Світлана Твердохліб - тренерський стаж: 11 років. Професійна спортсменка, марафонець.Майстер спорту з легкої атлетики. Призерка змагань всесвітнього рівня.
  • Анатолій Твердохліб - тренерський стаж: 4 роки. Кандидат в майстри спорту з легкої атлетики. Призер міжнародних змагань з легкої атлетики та Чемпіонатів України.
  • В'ячеслав Приходько - тренерський стаж: 20 років. Професійний спортсмен, марафонець. Майстер спорту з легкої атлетики. Чемпіон Світу серед ветеранів у віковій категорії "35-40", неодноразовий призер міжнародних марафонів.
  • Олена Глєбова - діюча професійна спортсменка-паралімпійка. Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики. Учасниця Паралімпійських Ігор. Чемпіонка та рекордсменка Європи.

На цій мапі можна (ось ТУТ) можна глянути всі локації майбутніх тренувань


Возраст

0+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

067 407 4013


Ссылки


Адрес

Днепр
Монастырский остров

Как добраться?

Бывший ж/м Коммунар