Перевіряйте Агушу - отримуйте подарунки!


Опубликовано 28 Сентябрь 2017 в 11:05

Блог Дети в городе Днепр >  Разное >  Перевіряйте Агушу - отримуйте подарунки!


Перевіряйте Агушу - отримуйте подарунки!

Агуша знає, що кожна мама бажає годувати малюка лише найкращим дитячим харчуванням. Проте як упевнитися, що Ваш вибір справді правильний? Найкраще самому взяти участь у перевірках дитячого харчування. Агуша надає мамам таку можливість — на власні очі побачити реальні перевірки спеціалізованого дитячого харчування.


Відомі АгуМами ведуча й акторка Олена Кравець і співачка та ведуча Яна Соломко, завдяки порадам знаменитого українського лікаря Євгена Комаровського, провели 4 перевірки. Вони дізналися про переваги та відмінності між дитячим та дорослим харчуванням, довідалися про цінність вітаміну К2 та користь йогуртів Агуша для діточок. Результати всіх перевірок уже на сайті.Матусі, а Ви готові долучитися до перевірок? Заходьте на сайт, переглядайте відео та проходьте тестування — а за це гарантовано отримуйте книгу «Перш ніж Ваша дитина зведе Вас з розуму» Найджела Латта.

І це ще не всі сюрпризи від Агуша! Матусі, які пройдуть усі 4 перевірки, зможуть взяти участь у розіграші суперпризів, серед яких 3 стильних IPad та екскурсія на завод Агуша з Оленою Кравець та Яною Соломко.


Уперед до перевірок, мами! ДЕТАЛІ


http://qoo.by/2IlE

Подпишись на еженедельную программку от "Дети в городе"


Поиск