Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Золотий цирк Європи і Азії

Золотий цирк Європи і Азії


Безліч незвичайних і оригінальних номерів. Віртуозне виконання найскладніших трюків. Велика кількість різних екзотичних тварин, участь яких в циркових виставах завжди так радує наших дітей. Тільки видатні артисти отримали право виступати під склепіннями Цирку Чинізеллі.

У програмі ви побачите:

- «Білоруських наїзників» під керівництвом заслуженого артиста Північної Осетії Бориса Лазарова. Номери насичені східною екзотикою, самобутністю культури Білорусі та взаємодією в циркових номерах тварин різних континентів. Бездоганне виконання найскладніших кінно -акробатіческіх трюків і оригінальною дресури верблюдів і лам.

- Тетяну і Валерія Нечипуренко - дресирувальників величезних ведмедів.

- "Дресированих такс" Тетяни Дробот - це справжня класика дресури. Розумні і веселі собачки точно виконують всі команди, повзають, стрибають і танцюють.

- "Чудернацьких носух" під керівництвом Анжели і Олега Тонкопій, що вражають своїми незвичайними учасниками. Вони безстрашно стрибають в вогонь, підіймаються по канату і виконують безліч трюків в манежі.

-  "Еквілібр на першах" під керівництвом Юрія Дробота На цирковій арені «Еквілібристи на першах» показують неабияку майстерність і сміливість. Виступаючи на дуже високих першах, під самим куполом цирку, вони виконують не тільки запаморочливі трюки, але часом і досить-таки ризиковані номери.

-"Duo Aspire" - повітряні акробати Ніна і Андрій Бабічеви. "Дует Прагнення" - справжні зірки цієї програми. Після тривалих гастролей Європою, артисти змусять і своїх земляків- дніпровців відкрити рота від здивування. Вони працюють без будь-якої страховки майже під самим куполом цирку. Головна "фішка" їх виступів -емоціі. Стійкость та сила Ніни і Андрія змінить ваші уявлення про людські здібності.Неймовірно вражаюче шоу не залишить байдужим нікого.

- весь вечір в манежі клоунський дует "Онуки лейтенанта Шмідта"

- а також  лазерне шоу, суперсвітло, суперзвук, піротехнічні ефекти і багато іншого.


Возраст

0+


Стоимость

Стоимость билетов от: 60 грн (детям до 5 лет - бесплатный вход)


Телефон

+380 (68) 410 86 88
+380 (67) 280 79 05


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Сичеславская набережная, 33