Галерея "Артсвит"Галерея Артсвіт працює в Дніпрі з 2013 року і з того часу стала культурною платформою для міжнародних проектів, освітніх ініціатив і знайомства містян з українським та світовим сучасним мистецтвом.

 

Завдання галереї – це формування та підтримка творчого середовища міста, побудова діалогу між різними художніми генераціями; знайомство відвідувачів із актуальним мистецтвом і культурними процесами різних країн та міст України. І все це – в атмосфері демократичного діалогу, де кожен може вільно висловлювати власну позицію та долучатися до формування культурного ландшафту міста. 

Освітній напрямок галереї реалізується через серії лекцій, практикумів, кіноклуб, освітню платформу “Артсвіт дітям”, а також видавничу діяльність.

Артсвіт прагне розвивати Дніпро в культурному і мистецькому контекстах, тому підтримує молодих місцевих художників, допомагає їм із промоцією та участю в міжнародних проектах.

Інший фокус галереї – актуалізація та переосмислення творчості митців, що були недооцінені або винесені за дужки історії. Тому Артсвіт реалізовує виставкові та видавничі проекти з акцентом на локальний контекст. Це стало можливим завдяки колекції українського живопису, скульптури та графіки, що зберігається в галереї, а також постійному пошуку нових імен в минулому та сучасності Дніпра.

Приходьте в галерею на відкриття виставок, дивитись кіно, а також у затишну бібліотеку з альбомами найвідоміших аукціонних домів.


Время работы

Вт–Сб 12:00–20:00.


Контакты

+380 (56) 372 54 23
+380 (95) 799 35 35
info@artsvit.dp.ua


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Сечевых Стрельцов, 4А