Внимание! Событие на этой странице не актуально

Летние курсы«Карусель пригод» 3-4 р.  на малят очікують зустрічі з маленькими комахами і улюбленими тваринами – друзями людей, героями казок і мультфільмів, неймовірні пригоди на транспортних засобах, літні забави у парку розваг. Кожне заняття – це цікава історія у супроводі презентації, повчальні ігри та яскрава конструкція. 


«Мульті-мікс_1.0» 4-5 та «Мульті-мікс_2.0»  5-6  досвідчені конструктори зможуть потрапити у світ популярних героїв коміксів та мультфільмів (Маквіна, Міньйона, Бетмена, робота Валлі, Пітера Пена та Русалочки), здійснити подорож на надсучасному зорельоті, дослідити незвідані планети разом з роботом – космічним мандрівником, зустрітись із гігантськими комахами та потужними трансформерами. Кожне заняття – це яскрава презентація, цікава історія та фантастична функціональна модель із SYSTEM.
«Машини та механізми» (МіМ)  6-7  У дітей буде унікальна можливість збудувати безліч машин – кранів, болідів, тракторів, грейдерів, жниварок, газонокосарок, літаків, евакуаторів та відчути себе справжнім вченим, інженером, конструктором-винахідником
«Супер - робототехніка» 10+ Курс, на якому діти сконструюють величезних роботів із серії LEGO Education, а саме: гігантського слона, гіробоя, робота, що ходить по сходах, робота-художника, робота-сортувальника та ін. Крім того, на заняттях діти познайомляться з роботою датчиків, основами програмування та матимуть можливість весело та цікаво провести час. 

І ще багато цікавенького.


Возраст

3–11


Стоимость

Цена : 150 грн


Телефон

+380 (67) 360 36 06
+380 (95) 680 0 82


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Глинки, 2, офис 203

Как добраться?

Бизнес Центр "Мост Сити". Второй этаж. Офис 203.