Внимание! Событие на этой странице не актуально

Археологія: Відкриття, Пошуки, Знахідки

Археологія: Відкриття, Пошуки, Знахідки


Цієї п’ятниці пропонуємо поговорити про початки початків! Про АРХЕОЛОГІЮ. В переважної більшості з нас уявлення про цю науку обмежується фільмами «Індіана Джонс» та «Лара Крофт»Студенти історичних факультетів знайомляться з нею на першому курсі, а влітку – на обов’язковій практиці в полях. І хоч і згадують про ті тижні з теплом і посмішкою, але надалі від лопати намагаються триматися як можна далі.Але ті, кого ця ревнива наука захопила в свої міцні обійми, вже ніколи з них не вириваються.

Що манить в поля дослідників? Жага відкриттів? Задоволення від самого процесу пошуку? Втіха від цікавих і унікальних знахідок? А може щось інше – неповторна атмосфера, відчуття спорідненості душ чи… бажання втікти з міста в ці спекотні дні?

Про це все і не тільки в уже всім відомій локації – вуличному лекторії біля Музею. Час також незмінний – зустрічаємось о 19:00, а далі – як піде.

УВАГА: готуйте свої питання до наукової співробітниці відділу археології, Юрченко Анни. Автори трьох найцікавіших питань отримають призи.


Возраст

12+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (562) 46 34 22, заказ экскурсий
+380 (56) 377 49 59
+380 (562) 377 29 28, научная часть


Ссылки


Адрес

Днепр
пр. Яворницкого, 16