Внимание! Событие на этой странице не актуально

День батька

День батька


Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Дніпропетровський національний історичний музей імені Д. І. Яворницького організовують міні-фестиваль під відкритим небом «День батька»Метою заходу є популяризація відповідального батьківства (татівства) та залучення тат до участі у вихованні дітей, розподілу праці по догляду за дітьми між чоловіком та дружиною.

У Європі похід саме батька з дитиною до музею у вихідний є давньою традицією. Це дозволяє розвантажити мам, дати їм час на відновлення своїх сил та самовдосконалення. З апеляції до цієї традиції і виникла ідея проведення «Дня батька» саме у музеї.

У програмі заходу:

  •  серія майстер-класів «Спільна справа», розрахованих на те, щоб залучити батьків до спільного проведення дозвілля з дітьми (стрільба з лука, хімічні досліди, виготовлення фентезійних персонажів-орігамі, знайомство з військовими побутом та традиціями України, основи судово-медичної експертизи та роботи поліції).
  •  публічне обговорення о 18:00 «Татівський інстинкт: проблеми батьківства у сучасній Україні».


На активних учасників конкурсів очікують призи – видання, присвячені історії та сьогоденню України, надані Міністерством інформаційної політики України а також музейна сувенірна продукція.

Запрошуємо усіх бажаючих!


Возраст

0+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (562) 46 34 22, заказ экскурсий
+380 (56) 377 49 59
+380 (562) 377 29 28, научная часть


Ссылки


Адрес

Днепр
пр. Яворницкого, 16