Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Мандрівки з Чарівним Алтасом

Мандрівки з Чарівним Алтасом


Знайомство з новою книгою української письменниці Надійки Гербіш про мандрівки світом за допомогою Чарівного Атласу – прекрасний варіант для батьків та дітей, щоб пізнавально та весело провести суботній час.

 

На гостей зустрічі чекають розмови про дитячу літературу, а також мандри, Париж та таємниці французької столиці. Тож чекаєм вас 2 листопада о 15.00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Глінки, 20). Вхід вільний.

Першу книжку із серії про мандрівки із Чарівним Атласом письменниця вигадала, подорожуючи з чоловіком та донькою в Італії. А історія книжки бере початок із того, що маленький Лука разом із сестрою Терезкою, розгортають дідусевий атлас і потрапляють в іншу країну... Так починаються грандіозні мандрівки та пізнання великого світу, і дорослі залюбки це підтримують.

У новій книзі Лука й Терезка вирушать у свою третю мандрівку з Чарівним Атласом не самі, а прихопивши з собою закохану пару. Разом вони ласуватимуть традиційною французькою випічкою, розкриють таємниці Ейфелевої вежі й незбагненного Монмартру, прогуляються вздовж Сени, познайомляться з полотнами знаних імпресіоністів і побачать славетний Нотр-Дам.

Надійка Гербіш  – дружина, мама, мандрівниця. Українська письменниця і перекладачка. Авторка низки книжок для дорослих та дітей, серед яких «Теплі історії до кави», «Мене звати Мар’ям», «Одного разу на Різдво», «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція», «Мандрівки з Чарівним Атласом: Гринвіч», «Пуанти для Анни» та ін.


Возраст

1–7


Стоимость

Бесплатно


Ссылки


Адрес

Днепр
вулиця Глінки, 20