Мемориальный дом-музей академика Д.И. ЯворницкогоМеморіальний будинок – музей академіка Д.І. Яворницького - єдина відтворена старовинна садиба нашого краю 1905 року заснування відтворена майже такою, якою була сторіччя тому.

 

Для дітей та їх батьків музей пропонує різноманітні заходи та екскурсії,  розраховані на дітей молодшої, середньої та старшої шкіл з урахуванням вікових особливостей кожної групи. А ще ігрові квести по музею та на території Парку імені Т. Шевченка та Монастирського острова. Є можливість проведення дня народження в цікавій формі квесту!

Наші заходи:

  • Екскурсії:

Оглядова екскурсія по будинку-музею Д. Яворницького.

Вартість: 10 грн. – вхідний квиток (з кожного учня) + 30 грн. – екскурсійна путівка (одна на групу не більше 20 осіб.)

  • Інтерактивні екскурсії по будинку-музею Д. Яворницького:

для дошкільнят та учнів початкових класів: театралізована екскурсія-гра «З Васьком та Рохлею в гості до Д. Яворницького»;

для учнів 4-7 та 8-11 класів «Інтерактивна екскурсія-гра будинком Д.Яворницького»

Екскурсії розроблені у вигляді гри для двох команд, що виконують різноманітні завдання та змагаються за звання ерудитів. Незважаючи на розподіл на команди, завдання складені таким чином, щоб зацікавити кожного учасника до дії. Діти через власний досвід пізнають грані особистості Д.І. Яворницького: перебувають у ролі юних археологів, етнографів, фольклористів, лінгвістів. Вони завзято дешифрують давні листи, розгадують старовинні українські загадки, тримають у руках і розпізнають давні археологічні експонати, знайомляться з основними елементами українського традиційного костюму, демонструють знання з історії запорізького козацтва.

Вартість: 20 грн. – вхідний квиток (з кожного учня) + 30 грн. – екскурсійна путівка (одна на групу не більше 20 осіб.)

ІІ. Пізнавально-розважальні квести парком ім. Т. Шевченка «У пошуках скарбів» для дітей 7-10 та 11-13 років;

Продовження квесту парком ім. Т.Г. Шевченка «У пошуках скарбів: Монастирський острів»!

Дитячі квести в ігровій формі знайомить дітей з основними історичними, культурними та мистецькими об’єктами на території найстарішого парку міста, Монастирського острову, які часто відвідував Д. Яворницький, проводив історичне, археологічне, топонімічне обстеження території. У квесті у віршованих загадках «старовинних таємничих документів» дітям пропонується знайти цікаві архітектурні та культурні об’єкти парку та дізнатися їх захоплюючу історію. Остання загадка квесту привела дітей до будинку-музею академіка Д.І. Яворницького. Така форма поєднання гри-пошуку знань з екскурсією дуже подобається дітям, а також формує основи знань учнів з історії міста.

Вартість: 20 грн. –  квиток (з кожного учня) + 30 грн. – екскурсійна путівка (одна на групу не більше 20 осіб)


Время работы

Вт–Ср 11:00–16:45, Сб–Вс 11:00–16:45.


Билеты

Дитячий та студентський квиток: 10 грн
Дорослий квиток : 50 грн


Контакты

+380 (66) 352 59 85
+380 (56) 377 49 97

yavor@email.ua


Ссылки


Адрес

Днепр
пл. Шевченка, 5

Как добраться?

Трамвай №1, троллейбусы 1, 16, Б, 9,10, 21, маршрутные такси 116, 127, 126, 19/119, 87Б   остановка "Парк Шевченка" (Соборная пощадь). Спуститься по улице Д. Яворницкого к площади Шевченка, слева на углу ул. Яворницкого дом из красного кирпича с башней за забором. Вход со стороны площади.