Внимание! Информация на этой странице не актуальная

День батька у парку Глоби

День батька у парку Глоби


З метою привернення уваги громадськості до важливості ролі батька в сім’ї як захисника своєї оселі, міста та України, об’єднання громадських організацій «Форум представників» спільно з управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради влаштовує святкування Дня батька у місті. 

Свято проводиться щороку кожної третьої суботи вересня на території Центрального міського дитячого парку Лазаря Глоби починаючи з 2009 року.

До свята буде залучено представників 25 ОПДБр, в/ч А1126, Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, полку «Дніпро – 1», Національної гвардії України, де вони допоможуть у проведенні змагань зі складання та розбирання автомату Калашникова, покажуть дітям та їх батькам декілька одиниць бойової техніки, обладнання, зброю, особистий склад - професіоналів, які продемонструють та розкажуть усім бажаючим про особливості цієї нелегкої, але дуже важливої професії, професії справжніх чоловіків.

Також планується проведення різних спортивних секцій та конкурсу «Супер Тато». Переможців конкурсу буде нагороджено призами та цінними подарунками.


Возраст

0+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (56) 732 43 77


Адрес

Днепр
пр. Дмитрия Яворницкого, 95