Внимание! Событие на этой странице не актуально

50 річний Ювілей Дніпровського планетарію

50 річний Ювілей Дніпровського планетарію


Цього року в вересні Дніпровському планетарію виповниться 50 років!

 

Афіша святкування:

14 вересня, п'ятниця

  • 19:00 Концерт - STARWALK (space ambient from FELIKS FRAI with Sampler Light). Квиток - 100 грн.

15 вересня, субота

  • 10:30–13:00 – Дитяче свято “З днем народження, Планетарію!”.  В фойє – нові книжки, пряники, саморобки.
  • 11:00 – Небесні механіки: Нова історія (5+) /українською/ – ПРЕМ’ЄРА. Хто слідкує за порядком у космосі? Хто забезпечує рух планет точнісінько по орбітах, пильнує верткі астероїди, впорядковує кільця Сатурна? Виявляється, у нашого Сонця, як і в інших зірок, є особлива команда Небесних Механіків. Вони стежать за всіма космічними тілами, а якщо раптово щось зіштовхується, ламається – вони тут як тут! Раніше механіків у Сонячній системі було двоє. Але наука не стоїть на місці! З відкриттям нових небесних тіл турбот додалося, й вони запросили новачка. Він багато-чому навчиться, щоб стати справжнім Небесним Механіком. А також візьме участь в організації сонячного затемнення і допоможе космічним прибульцям.
  • 13:00 – Небесні механіки: Нова історія (5+) /українською/ – ПРЕМ’ЄРА. Хто слідкує за порядком у космосі? Хто забезпечує рух планет точнісінько по орбітах, пильнує верткі астероїди, впорядковує кільця Сатурна? Виявляється, у нашого Сонця, як і в інших зірок, є особлива команда Небесних Механіків. Вони стежать за всіма космічними тілами, а якщо раптово щось зіштовхується, ламається – вони тут як тут! Раніше механіків у Сонячній системі було двоє. Але наука не стоїть на місці! З відкриттям нових небесних тіл турбот додалося, й вони запросили новачка. Він багато-чому навчиться, щоб стати справжнім Небесним Механіком. А також візьме участь в організації сонячного затемнення і допоможе космічним прибульцям.
  • 19:00 – Концерт. Арт-інсталяція з елементами лазерного шоу від студії інтерактивних медіа ILS Time Show

16 вересня, неділя

  • Щасливий день – всі квитки по 50 грн.
  • 11:00 – Небесні механіки: Нова історія (5+) /українською/ – ПРЕМ’ЄРА. Хто слідкує за порядком у космосі? Хто забезпечує рух планет точнісінько по орбітах, пильнує верткі астероїди, впорядковує кільця Сатурна? Виявляється, у нашого Сонця, як і в інших зірок, є особлива команда Небесних Механіків. Вони стежать за всіма космічними тілами, а якщо раптово щось зіштовхується, ламається – вони тут як тут! Раніше механіків у Сонячній системі було двоє. Але наука не стоїть на місці! З відкриттям нових небесних тіл турбот додалося, й вони запросили новачка. Він багато-чому навчиться, щоб стати справжнім Небесним Механіком. А також візьме участь в організації сонячного затемнення і допоможе космічним прибульцям.
  • 13:00 – Бачити Всесвіт: подорож фотону (12+) /українською/ – ПРЕМ’ЄРА. Ми пропонуємо вам здійснити подорож разом з фотоном від його народження всередині зорі до ока й свідомості людини. Ви познайомитесь із новонародженими зорями в туманності Оріона, а також з тими біологічними механізмами, що дозволяють нам бачити красу Всесвіту.
  • 15:00 – Зоряне небо цивілізації давніх майя  (14+) /українською/ - ПРЕМ’ЄРА. Стародавні майя жили в особливому світі. Астрономія тісно перепліталася у них з релігією і побутом. Вони вивчали небесні закони і жили відповідно до них, намагаючись спорудити на землі дзеркало небес. У програмі йтиметься про календар майя, про астрономічні досягнення, уявленнях і загадки цієї цивілізації, про зодіак майя.

Запрошує долучатися до святкування!


Возраст

5+


Стоимость

Вартість від: 50 грн


Телефон

+380 (56) 377 18 05
+380 (562) 47 59 17
+380 (96) 634 71 71
+380 (50) 021 77 71


Ссылки


Адрес

Днепр
спуск Крутогорный, 10

Как добраться?

Стоянка для авто - во дворе Планетария, въезд с ул.Вернадского (бывш.Дзержинского, мимо "Оперы")