Внимание! Событие на этой странице не актуально

«Дитяча Планета» збирає листи для Святого Миколая

«Дитяча Планета» збирає листи для Святого Миколая


В очікуванні дня Святого Миколая діти та дорослі відчувають чарівну атмосферу. Що цього року опиниться під подушкою? Нова іграшка? А, може, вдасться побачити самого Миколайчика? Щоб не пропустити диво, не обов’язково не спати усю ніч. Можна просто завітати до «Дитячої Планети»! Цьогоріч кожен маленький відвідувач може скористатися чарівною поштою і розказати про свою гарну поведінку та вчинки у особистому листі до Святого Миколая. Та найголовніше – побачити на власні очі улюбленого персонажа та зробити яскраві фото.

Щасливе дитинство складається із щасливих моментів, тому так важливо втілювати у життя бажання маленьких мрійників. «Дитяча Планета» у десяти містах України даруватиме атмосферу, що надовго залишиться у спогадах. Не забудьте завітати сюди усією родиною та згадати у своїх листах про близьких та друзів, адже Святий Миколай цінує любов і турботу.

Аби долучитись до акції, необхідно:

  • Написати листа Святому Миколаю про те, як ти себе поводив протягом року. Розповiдай гарнi iсторiї не тільки про себе, але й про своїх друзiв;
  • Вказати на звороті свою контактну інформацію (ім’я, прізвище, по батькові, вік, свій номер телефону або номер телефону одного з батьків, а також е-mail одного з батьків);
  • Принести свого листа та залишити його на рецепції «Дитячої Планети».

Залишились запитання? Не зволікайте та телефонуйте на лінію турботи: 0 800 303 330 (усі дзвінки безкоштовні).


Возраст

5+


Стоимость

Дитячий квиток буднього дня : 100 грн (батькам, що супроводжують дитину, а також дітям до 1,5 рочків - вхід безкоштовний)
Дитячий квиток вихідного та святкового дня : 150 грн (батькам, що супроводжують дитину, а також дітям до 1,5 рочків - вхід безкоштовний)
Діткам із малозабезпечених, багатодітних родин та родинам воїнів АТО в будні: 50 грн
Діткам із малозабезпечених, багатодітних родин та родинам воїнів АТО в вихідні: 100 грн


Телефон

0800 203 330


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Маршала Малиновского, 2

Как добраться?

1 вежа ТЦ "Вавілон" (1 поверх)