Клуб найкращих батьківПрограма лояльності "Клуб найкращих батьків" у мережі парків розваг "Планета"

 

Отримавши картку клубу, гість накопичує бонуси на власний рахунок та у майбутньому отримує кешбек!

Які переваги ви отримайте?

Для кожної групи клієнтів Кешбєлка підготувала ряд індивідуальних переваг:

  • Бонусна програма за основною карткою - це і є самий натуральний кешбек! Гості мережі парків розваг «Планета» можуть накопичувати бали і розплачуватися ними за розваги, їжу та напої. З кожної покупки вам повертають до 10%!

  • «Іменинник» - передбачає отримання картки системи лояльності за умови попереднього замовлення святкування дня народження. Тобто, ви замовляєте банкет, а ми вам даруємо 12 безкоштовних відвідувань і кешбек в розмірі 15%! Протягом року маленькі іменинники можуть брати участь в DAY IN THE PLANET (паті для іменинників) кожний перший четвер місяця по 100% знижку.

  • «Діти до 1,5 років» - передбачає безкоштовний вхід для дітей до 1,5 років і можливість для батьків скористатися кешбек при замовленні в ресторані мережі парків і під час святкування дитячого дня народження!

  • Бонусна програма «Для пільгових груп» передбачає 3 безкоштовних візиту в парк на місяць. Картка пільгової групи видається на кожну дитину. При отриманні картки для пільгової групи терміном на три місяці необхідно надати підтверджуючі документи. Пропозиція обмежена, поспішайте ним скористатися!


Когда

Пн 12:00–21:00, Вт–Вс 10:00–21:00.


Возраст

0+


Стоимость

Квиток буднього дня: 170 грн
Квиток вихідного або святкового дня: 200 грн


Телефон

0800 203 330


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Маршала Малиновского, 2

Как добраться?

1 вежа ТЦ "Вавілон" (1 поверх)