Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Останній уік-енд та закриття V Всеукраїнського Фестивалю вуличного мистецтваЦього тижня у Дніпрі можна буде побачити виступи рекордної кількості артистів.

 

V Всеукраїнський Фестиваль вуличного мистецтва добігає кінця. Після 7 конкурсних уїк-ендів (по 4 в Харкові та Дніпрі) артисти готові виступити востаннє, почути вирішальні оцінки їх виступів та дізнатися, хто ж в цьому році вразив суддів та глядачів найбільше. Після завершення перфомансів та підведення підсумків організатори оголосять призерів у двох номінаціях: “статичні жанри” та “динамічні жанри” та вручать призи. Призовий фонд фестивалю складає 80 000 грн. Також буде об’явлено переможця глядацького голосування — він отримає Приз глядацьких симпатій (сертифікат на покупки в магазинах ТРЦ “Дафі” на суму 1000 грн).

На фестивалі вуличного мистецтва дуже весело дітворі, бо всі артисти працюють з аудіторією. Особлива магія, коли статуя оживає, щоб сфотографуватися або пограти з дітьми.

На фестивалі дітлахи можуть познайомитися та допомогти ляльці-єноту сортувати сміття, та навчаючись підказують в який кошик що викинути.

Також можна буде зустріти ляльку-художника, що малює картини і спілкується з глядачами.

 


Возраст

0+


Стоимость

Бесплатно


Ссылки


Адрес

Днепр
Звёздный бульвар, 1а