Внимание! Событие на этой странице не актуально

День Открытых дверей

День Открытых дверей


День Відкритих дверей у центрі Dnipro Sensory World.

 

Завершується тривала зима, позаду період підступних вірусів і застуд, у повітрі запахло весною – і турботливі батьки знову задались питанням: де знайти такий необхідний простір для успішного розвитку дитини?

Батьки стомлених школярів шукають можливості психологічного розвантаження для своїх дітей, для дошкільнят шукають активних та захопливих ігрових занять та якісну дошкільну підготовку. Всі ці напрямки роботи з дітьми представлені на базі центру Dnipro Sensory World.

Ми пропонуємо всім люблячим матусям і татусям завітати у центр гармонійного розвитку дитини Dnipro Sensory World. Це середовище, в якому поєднані традиційні та інноваційні методики інтелектуального, фізичного та психологічного розвитку дитини. Перевірені та дієві методи роботи підкріплені інтерактивним обладнанням, що дозволяє дітям у максимально комфортній і невимушеній атмосфері зростати і розвиватися.

15 березня о 12:00 ми запрошуємо всіх охочих поринути в казковий світ дитинства разом із командою центру Dnipro Sensory World. Ми поговоримо про дитячі турботи й тривоги, про потреби дітей різного віку та про те, як найкраще задовольнити пізнавальний інтерес дитини в спеціально обладнаному середовищі.

День Відкритих дверей – чудова можливість на власні очі побачити нові можливості для розвитку вашої дитини.

Під час зустрічі ми познайомимо вас з усіма методиками, зібраними в просторі центру Dnipro Sensory World. Ви зможете детально оглянути всі приміщення для занять, оцінити нашу дружню до дитини атмосферу, а також поставити всі хвилюючі питання нашим педагогам.

Реєстрація обов’язкова https://goo.gl/forms/E3uSUhMHDHDP7qON2
Возраст

Родителям


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (95) 562 07 77
+380 (98) 562 07 77


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Сичевых Стрельцов, 92

Как добраться?

От центра маршрутки: №91, №136-А

 С левого берега: №76, №136, №45