Профорієнтація онлайн

Профорієнтація онлайн


Комп’ютерна профорієнтація он-лайн для підлітків 13-18 років

 

        За допомогою тестування та консультації профорієнтолога діти зможуть визначити свої таланти та вибрати майбутню професію.

        Етапи комп’ютерної он-лайн профорієнтації:

 1. Запис за телефоном на тестування та отримання детальної інструкції щодо її проходження.
 2. Отримання дозволу батьків (опікунів ) на тестування дитини.
 3. Отримання спеціального посилання на он-лайн тестування - 1-1,5  години (тестування можливе українською та російською мовами).
 4. Проходження комп’ютерного тестування вдома та отримання результатів у форматі Word.
 5. Опрацювання результатів тестування дитини профорієнтологом на призначення скайп-консультації (обов’язково в присутності батьків). Відео-консультація проводиться за допомогою програми Скайп, Зумм чи іншої (за попереднім погодженням) – 1,5-2 години.

       Зміст комп’ютерного тестування та консультації:

 1. Аналіз інтересів, вмінь, інтелекту, креативності, знань, характерних рис особистості, темпераменту тощо.
 2. Визначення 10 професій, які підходять конкретній дитині за результатами опрацювання даних комп’ютерного тестування.
 3. Із визначених професій в ході консультування профорієнтолога (в режимі відео-зустрічі) ми обґрунтовано обираємо 2-3 спеціальності. Для цього ми застосовуємо весь практичний, науковий, психологічний досвід та обираємо таку спеціальність, за якою дитина буде почувати себе щасливою та забезпеченою. Ми знаємо, що у дітей та їх батьків є протиріччя, - не хвилюйтесь, ми їх з’ясуємо, і в ваших головах настане ясність!
 4. Ми дамо відповідь на питання: що краще в вашій ситуації – вищий навчальний заклад чи коледж, які предмети треба здавати у форматі ЗНО та під час вступних іспитів в конкретний навчальний заклад, як і куди можна вступити без ЗНО, за необхідності проконсультуємо щодо вступу у навчальні заклади зарубіжних країн.  Ми не працюємо на якийсь конкретний навчальний заклад, ми працюємо на щасливе майбутнє дитини!
 5. Ми вкажемо на слабкі та сильні сторони дитини, вибудуємо план розвитку та навчання, щоб школяр міг вступити в той навчальний заклад, де навчають обраній спеціальності.
 6. Ми розкажемо, як правильно підготуватися до ЗНО та запропонуємо учневі пройти безкоштовне тестування у форматі ЗНО з тих предметів, які йому знадобляться для проходження конкурсу при вступі до обраного навчального закладу.
 7. Профорієнтаційне тестування та консультація допоможе дитині та її батькам як в якості інформаційної підтримки, так і у визначенні напрямків,подальшого навчання, розставить орієнтири, які відповідають вмінням та індивідуальним характеристикам дитини. Адже для побудови успішної кар’єри та гідного життя в майбутньому недостатньо визначити нахили до тої чи іншої спеціальності. Профорієнтолог допоможе обрати найбільш перспективну та достойно оплачувану професію.
 8. Ми робимо все можливе, щоб дитина та її батьки розібралися в своїх бажаннях і отримали важливу та потрібну інформацію щодо майбутньої професії підлітка.

 

        Адреса:

 • вул. Тверська, 7
 • вул. Високовольтна, 10
 • вул. Повітрофлотська, 2а

Когда

Пн–Вс 09:00–21:00.


Возраст

13+


Стоимость

3,5 години проведення: 1200 грн


Телефон

+380 (67) 565 79 20;
+380 (50) 456 38 22.


Ссылки


Адрес

Днепр
вул. Тверська, 7; вул. Високовольтна, 10/16; вул. Повітрянофлотська, 2а