XROOM

XROOM


Команда XRoom - це згуртований колектив із Дніпра, у складі якого працюють кращі сценаристи квест кімнат країни з досвідом роботи за кордоном.

 

Місія XRoom: дати можливість випробувати яскраві емоції, які вас надихнуть! 

Для цього створюються дійсно унікальні продукти в сфері розваг, при цьому надаючи сервіс, до якого хочеться повертатися.

На даний момент 3 таких проекта вже реалізовано - це квест рум "Лабораторія доктора Моро", "Пограбування банку" і "Нічний кошмар". У цій же локації, по пр. Яворницького, 54, будується ще один квест "Батискаф", який відкриється в середині літа 2016 р.

Також зараз створюються нова локація у Львові і дві в Дніпропетровську, будується ще 8 квестів різних сценаріїв.

Все більше і більше людей кожен день отримують позитивні емоції, даруючи їх оточуючим! 

Для кого підходить гра?

Студентам, дорослим, батькам і дітям від 13 років самостійно в групі 2-4 учасника. Діти до 13 років і молодше можуть брати участь у квесті в присутності хоча б одного дорослого! Якщо є одна дитина до 10 років, вона може бути п'ятим учасником. Тверезий стан (рішення про допуск до гри залишається за адміністратором). Фізична підготовка - будь-яка, знадобиться думати головою, сила не знадобиться. Відмінно підходить для корпоративів і об'єднання колективу, святкування дня народження (зі знижкою 20%) або просто спільних походів з друзями або родиною.

Серед реалізованих сценаріїв на даний час: Пограбування банку, Лабораторія доктора Моро, Нічний кошмар.

Очікуються наступні сценарії: Барискаф, Ілюзіоніст, Піратське золото, Пограбування наркобарону, Портал привидів, Аномальна зона.

Якщо вам не сподобається, команда XRoom готова повернути витрачені кошти за відвідування квесту.


Контакты

+380 (93) 818 71 11
+380 (95) 535 71 11
+380 (98) 646 71 11
xroom.dnepr@gmail.com


Ссылки


Адрес

Днепр
пр. Яворницкого, 54

Как добраться?

Вход в арку